Actueel Schoolview voor jong en oud is verplaatst!

Schoolview voor jong en oud is verplaatst!

De schoolview voor jong en oud is verplaatst van donderdag 17 januari 2019 naar woensdag 19 december 2018 van 19:00 tot 21:00 uur. 

De schoolview heeft als doel om jou en jouw ouders/verzorgers gezamenlijk kennis te laten maken met onze school en ons onderwijs. Voor iedereen die de ontdekkingstocht (doemiddag) heeft gemist, is er de mogelijkheid om een tweetal lesjes te volgen, deze lesjes worden gegeven door leerlingen van onze school. Je kunt gesprekjes voeren met onze huidige leerlingen en met coaches. Voor jouw ouders/verzorgers staat de avond met name in het teken van informatie ophalen over onze school en over ons onderwijs. Daarnaast is er de mogelijkheid voor jullie om samen met jouw ouders/verzorgers ons onderwijs te beleven. Wil je onze school ontdekken? Meld je dan aan via de onderstaande link.

Aanmelden