Actueel Sportdag leerjaar 1, 2 en 3

Sportdag leerjaar 1, 2 en 3

Sponsorloop voor voedselbank “Hart van Drenthe” Gieten

Donderdag 25 juni houdt het Dr. Nassau College een sponsorloop voor de voedselbank in Gieten.

Om onze leerlingen sportief het jaar te laten afsluiten hebben wij besloten dit schooljaar te eindigen met een Sponsorloop voor een goed doel. Dit natuurlijk met inachtneming van de op dat moment geldende regels m.b.t. het coronavirus.

Omdat plaatselijke ondernemingen en vrijwilligersinstanties het in de afgelopen periode moeilijk hebben gehad willen wij iets doen om deze een hart onder de riem te steken en ons steentje bij te dragen. Hiervoor hebben wij gekozen voor de voedselbank in Gieten.

De Voedselbank “Hart van Drenthe” voorziet wekelijks ca. 450 huishoudens in de gemeente Aa en Hunze, Assen, Midden-Drenthe en Tynaarlo van voedselpakketten en levert zo een bijdrage aan de vermindering van (verborgen) armoede en verspilling van voedsel in deze gemeenten.

Jumbo Abbas uit Gieten gaat ons helpen om de donaties om te zetten naar producten voor de voedselbank. Verder voorziet Jumbo Abbas onze leerlingen tijdens het evenement van een natje en een droogje.

Zelf een online donatiepagina maken?
Via onderstaande link kun je een eigen donatiepagina aanmaken om je donaties online op binnen te halen:
https://sponsor.school/sponsorloop-voor-voedselbank-gieten#register

Hoe ziet de dag eruit?
Op donderdag 25 juni zetten we in het bos bij het zandgat van Homan Free twee routes uit.J e kunt kiezen om te gaan fietsen of om te gaan hardlopen, je krijgt hiervoor een uur.
Elk leerjaar sport op een ander tijdstip:

  • Leerjaar 1 start om 8.30 uur en duurt tot 9.15 uur;
  • Leerjaar 2 start om 9.30 uur en duurt tot 10.15 uur;
  • Leerjaar 3 start om 10.30 uur en duurt tot 11.15 uur

Ons doel is om samen totaal 3000 kilometer te hardlopen en fietsen.
Je bent maximaal 10 minuten van te voren aanwezig, en na afloop ga je direct naar huis.
Per leerjaar en per categorie is er voor de leerling die de meeste kilometers maakt een leuke prijs.
Daarnaast zal er ook een kleine beloning zijn voor de leerling die het grootste sponsorbedrag ophaalt.

Wat verwachten we van de leerlingen?
Elke leerling zorgt voor een aantal sponsoren. Dit kunnen familieleden, buren of bedrijven zijn. Op het sponsorformulier geef je aan hoeveel geld je van je sponsor hebt ontvangen. Als je ook digitaal sponsoren hebt kun je dit aangeven op het formulier.